Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси

Новини, Головна тема, Анонси

3 червня 2016

Запорожье с акцентом на энергоэффективность

Украинско-Немецкий проект «Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине, содействие местному развитию и усиление роли общественных организаций» совместно с департаментом жилищно-коммунального хозяйства Запорожского городского совета проведут семинары-презентации:

Новини, Головна тема, Анонси

2 червня 2016

Акція "Євробус - будуємо Європу в Україні"

6_chervnya__zaporizhzhya.jpg (788.32 Kb)Представництво ЄС запрошує мешканців Запоріжжя на акцію «Євробус: будуємо Європу в Україні»

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на вуличний інформаційно-пізнавальний захід «Євробус: будуємо Європу в Україні», який відбудеться:

6 червня (понеділок) о 16.00 у Запоріжжі за адресою: площа Маяковського
Організатори запрошують зустріти ЄВРОбус у своєму місті, поспілкуватися з експертами та дипломатами Представництва Європейського Союзу в Україні, взяти участь в конкурсах та вікторинах на знання фактів про ЄС, разом з митцями розмалювати на склі символи різних країн Європи, взяти участь у селфі-флешмобі #Eurobus, відвідати вуличну бібліотеку та фотовиставки на європейську тематику, дізнатись про освітні можливості для українців від Європейського Союзу.

Євробус – це альтернативний спосіб проведення освітніх заходів на європейську тематику, який покликаний об’єднати Україну та ЄС і збільшити інтерес жителів міст до питань євроінтеграції.

ВХІД ВІЛЬНИЙ, УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Усі охочі запрошуються на:
Що?
«Євробус: будуємо Європу в Україні» з серією вуличних інтерактивних розваг, присвячених європейському розвитку України
Коли?
6 червня 2016 року, понеділок, з 16.00 до 18.00
Де?
м. Запоріжжя, площа Маяковського

Новини, Анонси, Головна тема

18 березня 2016

Семинар по результатам мини-проектов по теме «Энергосбережение в жилых зданиях»

ae_koga54.jpg (16.46 Kb)24 марта 2016 года в большом зале Запорожского городского совета пройдет информационный семинар по результатам мини-проектов по теме «Энергосбережение в жилых зданиях». Объявление конкурса и проведение мини-проектов были организованы в рамках немецко-украинского проекта «Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине, содействие местному развитию и усиление роли общественных организаций».

Основные цели реализации мини-проектов в четырёх регионах-партнёрах проекта - Запорожье, Львове. Одессе и Херсоне:

Анонси, Новини, Головна тема

9 березня 2016

Конкурс модельних проектів

iniciativaenergoefektivnistukraina.jpg (44.73 Kb)

З 7.03 почнеться перший етап відбору модельних проектів з комплексної енергетичної санації в Україні
Енергетичне агентство Німеччини (dena) разом з партнерами, Ініціативою Житлове Господарство у Східній Європі (IWO) та Центром компетенції щодо великих житлових масивів, проведе на замовлення Федерального Міністерства Економіки та Енергетики ФРН комплексну енергетичну санацію 20-25 типових житлових будинків у різних регіонах України. - Мета проекту полягає в розробці оптимізованих та ефективних рішень щодо санації - не тільки по технічних, а й по фінансових та організаційних аспектах.

Анонси, Головна тема, Новини

1 жовтня 2015

Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине: содействие местному развитию и усиление роли общественных организаций

В рамках немецко-украинского проекта «Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине: содействие местному развитию и усиление роли общественных организаций», частично финансируемого Европейским Союзом, в октябре 2015г. в г. Запорожье пройдут мероприятия:
08.10.2015: Семинар для проектировщиков и управляющих жильём «Опыт Германии и немецко-украинских совместных проектов по энергосберегающей санации зданий».
09.10.2015: Общественный форум для широких слоёв общественности «Устойчивое развитие городов: зеленые технологии и энергоэффективные здания».

Анонси, Новини, Головна тема

16 травня 2015

В Запорожье презентовали конкурс мини-грантов для общественных организаций, ЖСК, ОСМД

energyefficiencyhomeincyprus610x230.jpg (33.83 Kb)Ініціативні мешканці багатоквартирних будинків у Запоріжжі, Львові, Херсоні та Одесі і громадські організації зможуть отримати
https://meria.zp.ua/test/index.php?id=23231
від 1 до 10 тисяч євро на підвищення енергоефективності власного житла. Конкурс міні-грантів, участь у якому можуть взяти неприбуткові громадські та благодійні організації, спілки, асоціації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) чотирьох обласних центрів, проводиться в рамках українсько-німецького проекту "Сталий розвиток житлового господарства в Україні, сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій", який стартував у березні 2014 року за фінансової підтримки Європейської комісії.

Новини, Головна тема, Анонси

6 січня 2015

«Немецкий опыт устойчивого развития жилищно-коммунального хозяйства».

В первой половине декабря 2014 года состоялась учебная поездка в Германию, в г. Берлин, организованная в рамках немецко-украинского проекта «Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине: содействие местному развитию и усиление роли общественных организаций», частично финансируемого Европейским Союзом.
В мероприятии приняло участие 15 человек, среди которых были партнеры проекта из четырех областей – Херсонской, Запорожской, Одесской и Львовской, а также приглашенные участники из Кривого Рога, Львова, Киева и Алма-Аты, Казахстан.
В ходе поездки участники изучили опыт Германии в области энергосберегающей санации зданий, модернизации жилья. Ознакомились с устойчивыми стратегиями развития городов с акцентом на энергосбережение, функциями и задачами ассоциаций, осуществляющими управление недвижимостью, работой немецкой и Берлинской энергетической агентуры.
Также были рассмотрены многие другие вопросы, касающиеся развития и внедрения энергоэффективных технологий в жилищном хозяйстве.
Украинско-немецкий проект «Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине: содействие местному развитию и усиление роли общественных организаций» стартовал в 1.02.2014 года, и продолжится до 31.07 2016 года. Данный проект частично финансируется Европейским союзом, частично на условиях софинансирования самими партнерами проекта.
Ведущим партнером выступает:

Головна тема, Новини, Анонси

26 березня 2014

В Одесской государственной академии строительства и архитектуры, ОГАСА в рамках конференции «Энергоэффективные технологии в городском строительстве и хозяйстве» состоялось открытие проекта Европейского Союза

17618_727802843926770_63362885_n.jpg (14.2 Kb)20 марта 2014г. стартовал проект ЕС «Устойчивое развитие жилищного хозяйства в Украине: способствование местному развитию и усиление роли общественных организаций». Проект реализуется по программе Европейской Комиссии «EuropeAid». Цель программы поддержки - развитие потенциала общественных организаций и местных органов власти как предпосылка для открытого и демократического общества.
Продолжительность проекта 2,5 года (до августа 2016г.)
Главной целью проекта является усиление потенциала негосударственных структур в области энергоэффективности и жилищного хозяйства, повышение их участия в разработке и реализации местных стратегий устойчивого развития в Украине.

  [1] 2 3  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :