Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » День Європи у Запоріжжі відбудеться у Європейському містечку

День Європи у Запоріжжі відбудеться у Європейському містечку
login.jpg (13.81 Kb)
21 травня 2011 року в Запоріжжі відбудеться урочисте святкування Дня Європи за підтримки Мережі Центрів європейської інформації України та Міжнародного Фонду «Відродження».
Програма святкування підготовлена за форматом проведення Дня Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності” спільно з відділом міжнародних зв’язків Запорізького національного університету.
Центральна ідея святкування зосередиться на європейських цінностях, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі до меншин, та вільний ринок.
Головним елементом святкування стане проведення Європейського містечка: усі заходи відбуватимуться, починатимуться або завершуватимуться в його межах. Європейське містечко, що працюватиме 21 травня з 15:00 до 19:00, буде розміщено на площі Фестивальної , на проти адміністративної будівлі Запорізької ОДА.
Пунктами європейського містечка, за які відповідає наша організація, стануть:
• Палатка про ЄС, де будуть проводитися інтерактивні презентації, конкурси та вікторини, підготовлені студентами факультетів ЗНУ та економіко-правничого коледжу.
• Експрес-школа європейських мов, де відбудуться інтерактивні заняття з іноземних мов (офіційних мов ЄС), які проведуть студенти факультету іноземної філології, презентація мовних курсів Центру вивчення іноземних мов ЗНУ.
• Освітня палатка “Хочеш здобути освіту у Європі? Запитай у нас!” передбачатиме інтерактивну презентацію освітніх можливостей у Європі, спілкування з учасниками освітніх програм і стажувань в Європі.
• Інтерактивний майданчик (форум-театр), де будуть представлені театральні постановки студентів кафедри акторської майстерності ЗНУ.
• Полотно “Я поділяю європейські цінності”, де в неформальному вигляді будуть обговорюватись проблеми європейських цінностей, експонуватись малюнки учасників конкурсів: фотографій та малюнків «Формат: європейські цінності», студентського вернісажу «Кольорова Європа», конкурсу малюнків дітей «Кольорова Європа малюків» та буде визначено переможців шляхом народного голосування та їх нагородження.
• Інтерактивні екскурсії, учасники яких відвідають країни ЄС у віртуальних подорожах у Центрі європейської інформації, віртуальні екскурсії по місцях, з якими асоціюються європейські цінності.
• Соціомоб «Парасолі "Верховенство права"».
• Пункт "Національні товариства", до якого запрошені: Запорізьке товариства польської культури імені Адама Міцкевича, Запорізьке обласне товариство болгарської культури; Запорізьке міське болгарське товариство «Родніна»: Грецька рада «Еллада»; Молодіжна громадська організація «Європейська молодь України».
Факультети ЗНУ оформлять спеціальні палатки та проведуть презентації країн-членів ЄС, а учасники студентської самодіяльності запрошують на яскраві танці та пісні народів Європи.
В рамках програми святкування підготовлені розгорнуті книжкові виставки: «Україна - ЄС», «Мови країн Європи», «Мистецтво без кордонів. Музеями країн Європи. До Міжнародного дня музеїв».
В Центрі Європейської інформації відбудуться: презентації фільму «Що ЄС дійсно робить в Україні», книги-довідника «Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття», засідання керівників та учасників євроклубів м. Запоріжжя "Європейські враження"
Кампанія «День Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності”» підтримана Європейською програмою Міжнародного фонду «Відродження», завдяки якому видані інформаційні матеріали, надані призи учасникам конкурсів, забезпечено присутність міст-учасників кампанії у інформаційному просторі України. Інформаційним партнером кампанії виступає Представництво Європейського Союзу в Україні, яке надало літературу та іміджеву продукцію для проведення заходів у рамках Європейського містечка в Запоріжжі.
Розділ: Анонси Переглядів: 3993 | Розміщено: 13 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :