Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » В Запорожье презентовали конкурс мини-грантов для общественных организаций, ЖСК, ОСМД

В Запорожье презентовали конкурс мини-грантов для общественных организаций, ЖСК, ОСМД
energyefficiencyhomeincyprus610x230.jpg (33.83 Kb)Ініціативні мешканці багатоквартирних будинків у Запоріжжі, Львові, Херсоні та Одесі і громадські організації зможуть отримати
https://meria.zp.ua/test/index.php?id=23231
від 1 до 10 тисяч євро на підвищення енергоефективності власного житла. Конкурс міні-грантів, участь у якому можуть взяти неприбуткові громадські та благодійні організації, спілки, асоціації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) чотирьох обласних центрів, проводиться в рамках українсько-німецького проекту "Сталий розвиток житлового господарства в Україні, сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій", який стартував у березні 2014 року за фінансової підтримки Європейської комісії. Для участі в конкурсі ініціативним групам багатоквартирного житлового фонду необхідно розробити проекти, які передбачають використання енергоефективного обладнання та поновлюваних джерел енергії – це може бути заміна вікон у під'їзді на енергоощадні, встановлення приладів обліку теплової енергії та енергозберігаючого освітлення, та подати на розгляд відповідну заявку до 11 червня.
Проекти повинні враховувати можливості співвласників співфінансувати проект - не менше 20% від загальної вартості робіт зобов’язані оплатити ОСББ. Термін реалізації проектів – від 3 до 6 місяців.
До того ж учасники конкурсу повинні надати документацію, яка підтверджує соціальну значимість проекту (результати опитування населення, листи підтримки від партнерських організацій), а в разі його реалізації забезпечити доступ до енергоефективного об’єкту широкій громадськості.
Заявки потрібно надсилати у департамент житлово-комунального господарства відповідного обласного центру в електронному або паперовому вигляді (два примірники з оригіналом підписів та печаток).
Як зауважують організатори проекту, компетентне журі, до якого складу якого входять українські та іноземні експерти, надаватиме перевагу оригінальним і креативним ідеям.

Детальніше:
zayavka.doc

informacmya_o_konkurse.doc

polozhenie_o_konkurse.doc

priglashenie.doc
Розділ: Анонси, Новини, Головна тема Переглядів: 1130 | Розміщено: 16 травня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :