Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Круглий стіл «Україна і ЄС: від партнерства до асоціації, роль молоді в процесах європейської інтеграції України»

Круглий стіл «Україна і ЄС: від партнерства до асоціації, роль молоді в процесах європейської інтеграції України»
image_2.jpg (3.26 Kb)7 вересня 2011 року в конференц-залі Запорізького обласного центру молоді о 15:30, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 49, відбудеться засідання круглого столу на тему – «Україна і ЄС: від партнерства до асоціації, роль молоді в процесах європейської інтеграції України». Інформаційний захід у форматі дискусії пройде за ініціативою Центра європейської інформації в м. Запоріжжі, у партнерстві з КУ «Запорізький обласний центр молоді», Громадської ради при Запорізькій ОДА та за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». На інформаційно-дискусійний захід щодо ролі молоді в процесах європейської інтеграції України запрошуються молоді люди і громадські діячі, які зацікавлені в змінах українського суспільства в напрямку європейських реформ.
Головні акценти круглого столу: «Що дає Україні інтеграція в Європейський Союз?», «Думка молоді з приводу взаємодії із європейською спільнотою?», «Яка роль в цьому процесі молоді?», «Європейські програми для молоді, які допомагають долучити Україну до співпраці з ЄС».
У круглому столі приймуть участь в якості експертів лідери регіональних громадських організацій, сферою діяльності яких є європейська інтеграція України та міжнародна молодіжна співпраця.
Кожен учасник круглого столу отримає інформаційний матеріал з питань європейської інтеграції України, у вигляді літератури та друкованих матеріалів.
Розділ: Анонси Переглядів: 825 | Розміщено: 31 серпня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :