Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Круглий стіл з питань євроінтеграції за участю Генерального Консула Республіки Польща

Круглий стіл з питань євроінтеграції за участю Генерального Консула Республіки Польща
yan_hranat.jpg (79.15 Kb)
16 березня 2012 року з 12:00 до 13:30 у Центрі європейської інформації м. Запоріжжя (ІІ навч. корпус ЗНУ, ауд. 139), відбудеться засідання круглого столу «Актуальні питання співробітництва України з Європейським Союзом». Захід проводить наукова бібліотека Запорізького національного університету спільно з Громадською організацією «Людина і Суспільство» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
У заході візьмуть участь: Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, в.о. ректора Запорізького національного університету Олександр Бондар, голова Запорізького обласного товариства польської культури імені Адама Міцкевича Ольга Павлюк.
До участі запрошені експерти з питань євроінтеграції та зовнішньоекономічної діяльності, викладачі та члени студентської наукової проблемної групи кафедри фінансів та кредиту під керівництвом доктора економічних наук, професора Алли Череп економічного факультету ЗНУ.
В центрі уваги засідання будуть питання: необхідність та значення вступу України в Європейський Союз; формування інвестиційної політики з метою забезпечення євроінтеграції України; зміни в імпорті України після вступу до Світової організації торгівлі; торговельно-економічне співробітництво України з Європейським Союзом; Україна в Світовій організації торгівлі: вплив на ринок агропромислової продукції; вплив входження України до Світової організації торгівлі на конкурентоспроможність економіки.
Учасникам заходу буде також презентовано ресурси Центру європейської інформації «Європейський вибір України: інформація для кожного», книжкові експозиції «Дар від Яна Граната, Генерального Консула Республіки Польща», «Дар від Міжнародного фонду «Відродження», «Польська література. Із фондів наукової бібліотеки ЗНУ», бібліографічний покажчик «Економічні аспекти інтеграції України до ЄС» (джерельна база – 578 записів).
По закінченні заходу учасники запрошуються до Запорізького обласного краєзнавчого музею на відкриття о 14:00 фотовиставки «Армія генерала Андерса» (за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Харкові), яка познайомить з раніше невідомими сторінками спільної історії ХХ ст. польського та українського народів.
Розділ: Анонси Переглядів: 887 | Розміщено: 15 березня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :