Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Проект "Європа у валізі" у Запорізькому національному університеті

Проект "Європа у валізі" у Запорізькому національному університеті
bezymyannyi.jpg (32.63 Kb)18 травня німецько-польсько-українська група молодих експертів проекту «Європа у валізі» прибуває у Запоріжжя з метою зустрічі зі студентами Запорізького національного університету. Місцем зустрічі обрано Центр європейської інформації наукової бібліотеки (корп. ІІ, ауд. 131), час зустрічі – 10.00-12.00.
Проект "Європа у валізі" започаткований з ціллю пожвавити суспільний діалог щодо європейських цінностей, європейської ідентичності, української європерспективи та підвищити обізнаність української молоді у питаннях устрою Європейського Союзу, трансформаційних процесів, що відбуваються у окремих країнах-членах та у Союзі в цілому, надати інформацію про наявність освітніх та культурних програм.
До складу німецько-польсько-української команди увійшли Яков Девчіч (здобуває ступінь магістра з міжнародних відносин та європейських студій в Університеті Андрасси Гюла (Будапешт), проходив стажування в Європарламенті в Брюсселі та Страсбурзі), Сара Вайгель (здобуває ступінь магістра з європейських справ та політології, по сумісництву працює в Німецькій енергетичній компанії, Берлін) Даріуш Калан (аспірант у Школі Соціальних досліджень, Варшава), Магдалена Гавронська (працює координатором програм Постійного секретаріату Об’єднання демократичних держав, Варшава), Олександр Марусяк (здобуває ступінь магістра на юридичному та бакалавра на історичному факультетах Львівського національного університету імені Івана Франка) та Віта Базан (працює асистентом проектів Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, Київ).
Проект «Європа у валізі» організований за фінансової та інституційної підтримки Фонду Конрада Аденауера, Фонду Роберта Боша, Європейської Академії Берліну, Польської Фундації Роберта Шумана та Інституту Євро-Атлантичного співробітництва.
Координатор групи: Віта Базан, асистент проектів ІЄАС (т./ф. 044 238 68 43, моб. 096 948 00 80, office@ieac.org.ua).
Для учасників зустрічі в науковій бібліотеці будуть організовані книжкові виставки: «Європейське покликання України», «Мистецтво без кордонів. Музеями Європи. До Міжнародного дня музеїв», проведено презентацію ресурсів Центру європейської інформації, надано буклети.

Розділ: Анонси Переглядів: 775 | Розміщено: 16 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :