Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Творча зустріч «Зоряна Україна»

Творча зустріч «Зоряна Україна»
37654berdnik01.jpg (11.84 Kb)
29 лютого 2012 року в рамках Міжнародного благодійного фестивалю «Зоряна Україна» імені Олеся Бердника Запорізький національний університет зустрічає ідейного провідника створеної Олесем Бердником громадської організації «Українська духовна республіка» (м. Київ), представника родини письменника Валентину Бердник-Сокоринську. Зустріч проводиться в партнерстві з Центром європейської інформації м. Запоріжжя на базі наукової бібліотеки Запорізького національного університету. До участі в заході запрошуються студенти та викладачі ЗНУ, представники Всеукраїнської федерації «Спас», громадськості міста, Євроклуби Економіко-правничого та торгового коледжів. Місце проведення: аудиторії № 50, І корпус ЗНУ, час проведення: 11:30-12:30. В програмі зустрічі:
1. Презентація нового ювілейного (до 85-річчя) видання автобіографічного твору Олеся Бердника «Вічне Начало». Психоаналітична феєрія «Вічне Начало» — це гостросюжетний роман, сюжет якого охоплює минуле, сучасне й прийдешнє Землі. Роман був задуманий О. Бердником ще в період ув’язнення в пермських таборах, на початку 80-х років ХХ століття. Там були написані й окремі епізоди книги.
«Людино, ти воістину прекрасна!
Якщо тебе запитають, хто ти і звідки йдеш, - відповідай: «Я є Безмежжя Вогняного Син!» Захочеш – сама утвориш Новий Світ, небаченими квітами засієш, заповниш музикою дивною його. І буде все в твоїх руках, в твоїй державній, непоборній волі. Вогнем священним, чистим Пізнанням ти поєднаєш у Єдиній Пломінь розірвану тканину Всебуття!..» - Таким було літературне та життєве кредо Олеся Бердника.
І от тепер автор, твори якого були культовими для поколінь 60-70-х років, письменник, книги якого стали дороговказом для кількох поколінь романтиків, любителів фантастики та шукачів розгадки людського Буття, знову повернувся, тепер вже до читачів ХХІ століття.
Олесь Бердник один із засновників Української Гельсінської групи (УГГ). Філософія відомого правозахисника дає багато приводів для роздумів молодого українця, для усвідомлення минулого, сучасності та майбутнього України.
2. Книжкова виставка «Всесвіт Олеся Бердника». Видання творів Олеся Бердника та публікації про нього з фонду наукової бібліотеки ЗНУ.
3. Творча зустріч «Етнічні джерела культури України та сучасність»
У зустрічі візьмуть участь художнік-модельєр, майстриня Валентина Бердник, викладачі та студенти запорізьких ВУЗів, представники творчих спілок міста Запоріжжя.
Місце проведення: аудиторія № 413 «Світлиця», ІІ корпус ЗНУ, час проведення: 13:20-15:20.
Розділ: Анонси Переглядів: 1031 | Розміщено: 27 лютого 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :