Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції “EUROPA NOSTRA”

Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції “EUROPA NOSTRA”
Шановні школяри та вчителі,

Вітаємо Вас з початком нового навчального року та зичимо успіхів у досягненні поставлених цілей. Бажаємо Вам легкого розв’язання складних задач, цікавих книжок та вдалих експериментів!

В цьому році ми знову раді запросити вас взяти участь у Всеукраїнському змаганні для школярів з європейської інтеграції EUROPA NOSTRA та дізнатись більше про Європу, Європейський Союз, європейську інтеграцію, співпрацю між Україною та ЄС та про можливості, які надаються українцям європейськими молодіжними та освітніми програмами.
Головною нагородою для переможців є “Європейські канікули” – можливість відвідати “столицю” Європейського Союзу Брюсель та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

Змагання складається з двох етапів.

Перший етап – регіональний. Учасникам необхідно зареєструватися та виконати он-лайн тест. Реєстрація розпочинається з 1 вересня і триватиме по 30 листопада 2011 року. За ці три місяці необхідно зібрати команду, зареєструватись для участі і виконати онлайн тест. Інтернет-тест відбудеться на початку грудня 2011 року. Переможців визначє комп’ютерна програма.

Другий етап – фінальний – відбудеться навесні 2012 року. До участі у фіналі запрошуватимуться команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу. Фінал відбуватиметься протягом двох днів. Командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

У змаганні можуть брати участь школярі 8-11-х класів у віці від 14 років. Кількість команд від однієї школи/класу не обмежена. Детальні умови змагання, будь ласка, дивіться на сайті www.europanostra.info в розділі “змагання”.

Проект реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Якщо у вас виникатимуть запитання, будь ласка, пишіть або дзвоніть в Донецький молодіжний дебатний центр за тел. (062) 385 98 39; 345 77 90 або електронною поштою debate@cent.dn.ua.

Збирайте друзів! Реєструйтеся на www.europanostra.info! Перемагайте!

Подорожуйте до Європейського Союзу!

evro_plan.jpg (13.9 Kb)
Розділ: Анонси Переглядів: 729 | Розміщено: 5 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :