Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Конкурс

Конкурс "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"
dsc_0155.jpg (60.31 Kb)
Товариство “Український народний дім у Чернівцях” і Центр європейської інформації “Буковина – Європа” підбили підсумки І туру конкурсу пошукових і творчих робіт для учнівської та студентської молоді “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012”. Конкурс підтримала Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.
У конкурсі брала участь учнівська та студентська молодь віком 16-25 років. Обласні тури відбулися у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях та АР Крим. На відкритий конкурс у Чернівецькій області мали змогу подати роботи учасники тих областей, у яких не проводились обласні тури, – Чернівецької, Київської, Вінницької, Хмельницької, Донецької.
Роботи стосувалися таких тем:
- європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.
Переможці І туру конкурсу отримали різноманітні винагороди: грамоти, грошові призи, флеш-накопичувачі, CD, книжки, ділові щоденники, канцелярське приладдя, пазли, головоломки, веб-камери, гарнітуру для комп’ютера. Основним призом для всіх переможців І туру стане поїздка до Чернівців, де вони змагатимуться за перемогу у ІІ турі. Переможці конкурсу отримають на пам'ять збірник найкращих робіт.
 (Голосів: 2)
Коментарі
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :