Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Конкурс » Конкурс "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"

Конкурс "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"
dsc_0155.jpg (60.31 Kb)
Товариство “Український народний дім у Чернівцях” і Центр європейської інформації “Буковина – Європа” підбили підсумки І туру конкурсу пошукових і творчих робіт для учнівської та студентської молоді “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012”. Конкурс підтримала Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.
У конкурсі брала участь учнівська та студентська молодь віком 16-25 років. Обласні тури відбулися у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях та АР Крим. На відкритий конкурс у Чернівецькій області мали змогу подати роботи учасники тих областей, у яких не проводились обласні тури, – Чернівецької, Київської, Вінницької, Хмельницької, Донецької.
Роботи стосувалися таких тем:
- європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.
Переможці І туру конкурсу отримали різноманітні винагороди: грамоти, грошові призи, флеш-накопичувачі, CD, книжки, ділові щоденники, канцелярське приладдя, пазли, головоломки, веб-камери, гарнітуру для комп’ютера. Основним призом для всіх переможців І туру стане поїздка до Чернівців, де вони змагатимуться за перемогу у ІІ турі. Переможці конкурсу отримають на пам'ять збірник найкращих робіт.
Переможці І туру конкурсу
Чернівці
Переможцями конкурсу у номінації «пошукові роботи» стали:
- Група учнів ЗНЗ №41 м.Чернівці, робота «Буковинська складова європейської культури»
- Руслан Монеску, учень Михальчанської ЗОШ Сторожинецького району чернівецької області, робота «Українська європейська діаспора – місток між Європою та Україною. Українці в Румунії»
- Група учнів ЗНЗ №19, робота «С.Терлецький»
У номінації «творчі роботи» перемогли:
- Максим Щербаков, студент, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – есе «Мої враження від Західної України»
- Богдана Семенко, студентка Подільського аграрно-технічного університету – відео-презентація «Хотин, Хотин, моє зелене місто. Ти - мов смарагд на березі Дністра»
- Група учнів ЗНЗ №41 м.Чернівці, - фото колаж «Європейські традиції архітектури. Й.Главка».

Дніпропетровськ
- Аріна Вершиніна, учениця, «Внесок інтелігенції Польщі в розвиток м. Дніпродзержинськ», І місце.
- Юлія Рябоконь, учениця, «Внесок Ігнація Ясюковича в розвиток селища Кам’янське» ІІ місце,
- Валерія Костроміній, учениця, «Роль німецького скульптора Фрідріха Хессе в історії м. Марганець ІІІ місце,

Запоріжжя
- Ірина Письменна, студентка, «7 чудес України» і «Чорнобиль та Європа», І місце,
- Катерина Шакало, студентка, «Запорожье – родной край и его города-побратимы», ІІ місце,
- Е.О.Ткаченко, студентка, «Об’єднання України та Європи за допомогою діаспор», ІІІ місце,

Крим
- Вікторія Гончарова , «Христіан Стевен і Крим», І місце,
- Расим Салієв, «Я з Гезлева, Омером названий, в Книгу доль лик мій занесений ...», ІІ місце,
- Сергій Тацій, Наталія Коновальчук, «Вклад представників України у розвиток Європейської культури», ІІІ місце,

Черкаси
- Марія Козлова, учениця, «На чашечку кави по-віденськи», І місце,
- Юлія Худолій, учениця, «Загальний розвиток історії та культури Черкаської області в Європейському контексті», ІІ місце,
- Анастасія Мойсеєнко, ученицяя, «Наша мета – EuroUkraine» Інтегруймося!!!», ІІ місце,

Кіровоград
- Борис Шевченко, студент, “Західна Європа — Кіровоградщина: історичні підвалини співробітництва”, І місце,
- Богдан Панкевич, учень, “Чарівник-художник Іван Похитонов”, ІІ місце,
- Ірина Єріненко та Вікторія Меліхова, учениці, “Він врятував душу Польщі”, ІІІ місце,
- Ірина Гарасько, учениця, “Внесок представника Кіровоградщини Леоніда Пупкіна в розвиток європейської культури”.ІІІ місце,

Кременчук
- Іван Білоусов, учень, «Розвиток рейкового транспорту Кременчука, його виробництва в Європейському контексті», ІІІ місце,
- Катерина Зарвій, учениця, «Борис Ілліч Олійник», ІІІ місце,
- Пошуковий загін «Олімп», учні, «Лубни – родзинка України», ІІІ місце,
- Вікторія Бриж, учениця, тема роботи «Внесок представників України в розвиток Європейської культури», ІІ місце,
- Василь Михальчук, учень, тема роботи «Дослідження історії Кременчука за видовими листівками та фотокартками випущеними наприкінці XIX, на початку ХХ ст.», ІІ місце,
- Андрій Орлянський, студент, тема роботи «Карл Іванович Бер», І місце,
- Валентина Шуть, учениця, тема роботи «Музеї - духовні острови», І місце,

Херсон
- Юлія Коваленко, учениця, робота: «Історія та сьогодення Свято-Григоріївського Бізюкова монастиря», гран-прі,
- Софія Кравченко, учениця, робота: «Школа гуманітарної праці» за роботу «Сліди великих європейців у Таврії», гран-прі,
- Яна Бережна, учениця, робота: «Херсонські зірки польського небосхилу», І місце,
- Ерік Аванесян, учень, робота: «Армянська діаспора в Україні», І місце,
- Юлія Статник, учениця, робота: «Великое немецкое путешествие», І місце,
- Сергій Ткач, Грек Владислав, учні, робота: «Греки Херсона», І місце,
- Михайло Белявський, учень, робота: «Внесок представників Таврії в розвиток європейської культури та представників інших країн в історії Таврії», ІІ місце,
- Наталя Гаврилова, Людмила Петрова, учениці, робота: «Історичний шлях скадовської землі», ІІ місце,
- Марія Беркут, учениця, «Видатний громадянин Польщі», ІІ місце,
- Анастасія Воропаєва, Ганна Клименко, учениці, робота: «Поляки в Херсоні», ІІ місце,
- Олександра Іващенко, учениця, робота: «Херсон — європейське місто», ІІІ місце,
- Карина Зайченко, учениця, робота: «Внешнеэкономические торговые связи Херсонской области», ІІІ місце,
- Олена Шевеленко і Ангеліна Шкуріна, учениці, робота: «Культурні зв'язки Херсонської області: танцювальний колектив «Калиновий цвіт» в Європі», ІІІ місце,

Миколаїв
- Дарина Жиденко і Ольга Логвиненко, студентки, робота: «Європейський маршрут по-миколаївськи», І місце,
- Марина Нірянова, студентка, «Даремно по світу шукати святіші за їх імена», І місце,
- Анастасія Атамась, студентка, робота: «Нібулон» - майбутнє агровиробництва України», ІІ місце,
- Оксана Руда, студентка, робота «Миколаїв – європейське портове місто», І місце.
- Марія Нірянова, учениця, робота: «Від світлини до святинь моєї ріднини…», І місце,
- Марченко Анна, учениця, робота: «Україна в Європі, Європа в Україні», ІІ місце,
- Володимир Єремі, учень, «Ольвія – перлина Європейської цивілізації», ІІІ місце,

Одеса
- Катерина Ткаченко, робота: «Володимир Хавкін - син Одеси - видатний бактеріолог світу», І місце,
- Олександр Країв, робота: «Французькі банки в історії Одеси», ІІ місце,
- Тетяна Немодрук і Наталія Ярошенко, робота: «Україна і Нобелівський рух», ІІІ місце.
Товариство “Український народний дім у Чернівцях”
Євгенія Олійник
050 909 13 45
***
Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

 (Голосів: 2)
891 | Розміщено: 3 березня 2012


 

Меню сайту




Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :