Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Мобільна виставка "Енергоефективне будівництво"

Мобільна виставка "Енергоефективне будівництво"
5 лютого 2013 року в Запорізькій державній інженерній академії відкрилась мобільна виставка «Енергоефективне будівництво», яка відбулась за ініціативи Центру європейської інформації в місті Запоріжжі, німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та за підтримки ректора академії Пожуєва В.І і Запорізької міської ради.
vystavka.jpg (220.46 Kb)
p1080582.jpg (425.69 Kb)
Мобільна виставка "Енергоефективне будівництво" складається з 12 двохсторонніх інформаційних стендів з докладним описом технології енергозберігаючого будівництва та презентацією реальних проектів пасивних будинків, побудованих у Німеччині. Також експозиція має декілька експонатів з макетами будівельних елементів енергоефективного будинку, виконаних з вітчизняних будівельних матеріалів. p1080583.jpg (392.21 Kb)
Особливістю виставки є унікальна система вентиляції повітря з рекуперацією тепла. У звичних для нас стандартних будинках витрати теплової енергії через вентиляцію складають до 50% від їх загальної потреби в опалювальній енергії. Для скорочення втрат тепла через вентиляцію використовують механічні вентиляційні установки з інтегрованим в них пристроєм для рекуперації тепла (доля рекуперації до 75%).p1080585.jpg (406.44 Kb)
Система рекуперації тепла зберігає в теплообміннику тепло відпрацьованого повітря, що виводиться з кімнат на вулицю, і нагріває цим теплом свіже припливне повітря, що подається до будинку. Також увазі відвідувачів виставки запропоновані схеми компоновок сучасних будівель з комбінованою системою опалювання і вентиляції, яка може включати геліосистему, теплові насоси, фотогальванічні елементи і вітроустановку. З потреби ця система може комплектуватися додатковим джерелом живлення на екстрений випадок. У теплових насосах тепло довкілля акумулюється шляхом термодинамічного процесу і виводиться на вищий температурний рівень для використання в системі опалювання. Як джерело тепла може розглядатися атмосферне повітря, грунтові води і геотермальна енергія. p1080588.jpg (3.58 Kb)
Протягом 2009 – 2011 років мобільна виставка з великим успіхом відвідала 20 міст України, а також була представлена на різноманітних заходах, в тому числі на міжнародних будівельних виставках "KyivBuild" у Києві, "Фасад – Осінь" у Дніпропетровську та в Європейському містечку під час проведення ЄВРО – 2012 в Києві.p1080589.jpg (426.6 Kb)
Метою виставки є інформування широкого кола населення про методи енергозбереження, роз'яснення інноваційної технології будівництва, пропагування енергоощадливого використання ресурсів та збереження навколишнього середовища за рахунок зменшення викидів диоксиду вуглецю в атмосферу. Виставка буде працювати в Запоріжжі до кінця лютого.
Розділ: Головна тема, Анонси Переглядів: 9296 | Розміщено: 11 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :