Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Центр європейської інформації м.Запоріжжя візьме участь у створенні аграрного кластеру "Зелена зона Запоріжжя"

Центр європейської інформації м.Запоріжжя візьме участь у створенні аграрного кластеру "Зелена зона Запоріжжя"
zap1.jpg (29.05 Kb)
19 січня 2012 року на базі Запорізького державного центру науки, інновацій та інформатизації проведено науково-практичний семінар «Створення аграрного кластеру «Зелена зона - Запоріжжя» з органічного виробництва твердої ярової пшениці в сівозміні та продуктів її переробки». Захід відбувся за ініціативою Запорізької обласної аграрної палати ВГО «Аграрна палата України» та Центру європейської інформації м. Запоріжжя в рамках проекту «Сприяння розвитку малого підприємництва в аграрному секторі Запорізької області, шляхом створення українсько-польської торговельно-інвестиційної платформи». На захід зібралися керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств, представники органів місцевого самоврядування та державних органів управління, фахівці та спеціалісти наукових закладів аграрного сектору економіки Запорізької області. Головна мета проекту аграрний кластер «Зелена зона Запоріжжя» - вивчення стану твердої ярової пшениці в Україні та вирощування її в природно-кліматичних умовах Запорізької області. За програмою семінару відбулася презентація аграрного кластеру «Зелена зона Запоріжжя», організована головою Запорізької обласної аграрної палати Владиславом Сергієнком. Виступи вчених та фахівців Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва Української академії аграрних наук, Запорізького національного та Таврійського державного агротехнічного університетів, керівників сільгосппідприємств Запорізької області були присвячені технологіям органічного вирощування зерна ярової пшениці, екологічно безпечній системі захисту сільгоспкультур, ринкам збуту органічної твердої пшениці 1 класу та продуктів її переробки. Обговорювалось питання стандартизації, якості зерна та вимог Європейського Союзу до твердої ярової пшениці 1 класу.
В розбудові інформаційної торговельно-інвестиційної платформи аграрного кластеру «Зелена зона Запоріжжя» бере участь Центр європейської інформації, що діє на базі наукової бібліотеки ЗНУ. Для учасників заходу координатор Центру європейської інформації, директор наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова провела презентацію ресурсів як Центру європейської інформації, так і наукової бібліотеки. Для учасників семінару підготовлено бібліографічний покажчик «Створення аграрного-кластеру «Зелена зона Запоріжжя» з органічного виробництва зерна ярової пшениці в сівозміні та продуктів його переробки» (157 друкованих джерел і 11 спеціалізованих баз інтернет-порталів європейських країн) та книжкову виставку з фонду ЦЄІ та наукової бібліотеки. Бази даних та інформаційні можливості ЦЕІ викликали інтерес з боку учасників аграрного кластеру, були оговорені питання співпраці.
Учасники семінару отримали буклети «Центр європейської інформації м. Запоріжжя».
Розділ: Новини Переглядів: 993 | Розміщено: 31 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :