Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Час створювати проєвропейську спільноту!

Час створювати проєвропейську спільноту!
9 червня 2011 року в центрі європейської інформації на базі наукової бібліотеки Запорізького національного університету відбулося засідання ініціативної групи "Європейський клуб економіко - правничого коледжу". evrospilnota7.jpg (108.37 Kb)10 членів ініціативної групи зі створення євроклубу зробили висновки, що після постійних відвідувань студентами і викладачами коледжу центру європейської інформації у них з'явилося бажання зробити свій внесок в розбудову європейської інтеграції України, через створення громадської організації "Європейський клуб економіко - правничого коледжу". Усі присутні на засіданні зазначили, що головною метою євроклубу має бути розширення практичних знань студентів і викладачив коледжу про життєдіяльність Євросоюзу і заохочення їх до творчої діяльності навколо програм з європейської інтеграції України. Також члени ініціативної групи визнали, що діяльність євроклубу має на меті проведення низки освітніх та практичних заходів , які сприятимуть поліпшенню комунікацій між існуючими проєвропейськими громадськими об'єднаннями та вдосконаленню механізмів їх основної діяльності.
evrospilnota.jpg (38.26 Kb)Координатор Запорізького ЦЄІ, Володимир Волох додав, що виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей та встановлення партнерських стосунків із європейськими молодіжними громадськими організаціями додасть динаміки в процеси діяльності євроклубу. Директор наукової бібліотеки Запорізького національного університету, Валентина Герасимова, наголосила на постійному проведенні майбутнім євроклубом зустрічей з партнерами та проведення конкурсів і конференцій з метою обміну досвідом, та обговорення актуальних питань європейської інтеграції України.
Ініціативна група доручила розробити проекти положення та статуту громадської організації "Європейський клуб економіко - правничого коледжу" членам групи у кількості 3 осіб: Грибановій Е.Е , Носік М.А та Кияшко Л.В. На засіданні ініціативної групи було прийнято рішення провести наступну нараду з ознайомленням членів групи щодо напрацьованих проектив документів по створенню євроклубу у серпні місяці.
Розділ: Новини Переглядів: 1020 | Розміщено: 8 липня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :