Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Два інформаційних центра Запорізької області

Два інформаційних центра Запорізької області
centr_011.jpg (24.18 Kb)
обговорили програму спільної діяльності
19 вересня на базі Центру європейської інформації м. Запоріжжя відбулося засідання круглого столу учасників робочої групи проектів «Центр європейської інформації м. Запоріжжя» на базі наукової бібліотеки ЗНУ та «Допоможе селянам бібліотека» на базі Приморської районної бібліотеки Запорізької області. Проекти реалізуються за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
В ході засідання, організованого координатором Центру європейської інформації м. Запоріжжя Валентиною Герасимовою та керівником проекту «Допоможе селянам бібліотека» Наталією Пічкур, була створена робоча група у складі 10 чоловік, пройшло обговорення діяльності інформаційно-консультаційного центру органічного землеробства та культурно-просвітницької діяльності на базі Приморської районної бібліотеки та Центру європейської інформації м. Запоріжжя.
В програму діяльності Центрів запропоновано включити спільні інформаційно-просвітницькі заходи з питань євроінтеграції України на базі Центру європейської інформації м. Запоріжжя: засідання круглих столів та дискусії, он-лайн-конференції за участю керівників Приморської районної адміністрації та Благодійного фонду «Олександрівський», фермерів, представників громадських організацій Приморського району та м. Запоріжжя, презентації ЦЄІ «Європейський вибір України: інформація для кожного», презентації нових видань, отриманих за програмами Міжнародного фонду «Відродження» та європейських інституцій, фільмів «Що ЄС дійсно робить в України», «НАТО: свій чи чужий?». Для проведення засідань культурно-просвітницького кіноклубу (керівник Кириченко В.М.), що почав діяти в рамках проекту «Допоможе селянам бібліотека», науковою бібліотекою ЗНУ надано для перегляду та обговорення фільми «Олександр Довженко. Творча спадщина. (Повне зібрання творів на дисках, цифрова реставрація).
Для учасників заходу директор наукової бібліотеки ЗНУ, координатор Центру європейської інформації Валентина Герасимова провела презентацію Центру, продемонструвала його електронні ресурси, бібліографічну продукцію, розповіла про заходи проведені Центром європейської інформації: День Польщі у Центрі європейської інформації, презентації ЦЄІ на запорізьких телеканалах, зустріч з експертами «Європа в валізі», День Європи-2011 «Я поділяю європейські цінності», конкурс пошукових та творчих робіт «Україна в Європі та Європа в України: очима молоді», дискусії та інш.
Розділ: Новини Переглядів: 803 | Розміщено: 21 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :