Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Євромолодь показала світову прем'єру “Let’s bike it!”

Євромолодь показала світову прем'єру “Let’s bike it!”
Півтори години яскравого музичного відео про євромандри на велосипедах глядачам подарували члени Запорізького обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України». Прем’єрний показ кіно про любов до пригод, велосипедів та свободи здійснювали за підтримки корпорації «Кераміст» в затишній залі кіноклубу «Сходження».img_0990.jpg (102.16 Kb)
Євромолодь завжди виступала за підтримку здорового способу життя, саме тому члени «ЄМУ» вирішили презентувати запорізьким глядачам цікаву історію двох велосипедистів, які підкорили дев’ять країн на двоколісному транспорті:y_a092dfa9.jpg (31.68 Kb) влітку 2010 року учасники проекту «Let's bike it!» проїхали на велосипедах з Росії до Португалії з метою збору інформації про велорух в Європі; на подолання понад 4000 км пішло не мало, не багато - 2,5 місяці.img_0991.jpg (64.56 Kb)
8 грудня 2011 у 20 містах світу відбулася прем'єра документального фільму, знятого під час поїздки. З тих пір фільм був показаний у 31 місті і зараз відбуваються у містах Росії, України, Білорусії, Мексики, Німеччини, Данії, Фінляндії, Великобританії, Португалії, Куби і США. y_8502a8bf.jpg (44.35 Kb) Саме завдяки Запорізькому обласному осередоку ВМГО «ЄМУ» прем'єрний показ відбувся і у Запоріжжі.
Проте, показуючи фільм широкому загалу, євромолодь, перш за все, підняла питання проблеми розвитку і підтримки велотуризму в Запоріжжі, зокрема – побудову велодоріжок. y_118b36ec.jpg (39.32 Kb)
Перед показом фільму «Let's bike it!» зібрано прес-конференцію, на якій про порушену проблему говорили: Катерина Коротченко – Голова Запорізького обласного осередку ВМГО «ЄМУ»; Денис Демидов – член Запорізького обласного осередку ВМГО «ЄМУ» та відповідальний за кінопоказ фільму; Ігор Филипенко – Начальник відділу по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької ради;y_3630ccd0.jpg (30.27 Kb) Олександр Слюсаренко – член запорізької вело комісії, член маршрутної кваліфікаційної комісії, президент Запорізького велотуризму «Велотурист»; Ігор Мяло – Президент Запорізької обл. федерації екстремального велоспорту та велотуризму; Ігор Гармаш – заступник директора Корпорації «Кераміст». y_0542cd.jpg (32.59 Kb)
У ході прес-конференції присутні гості дійшли до логічного висновку про те, якщо триматися разом та об’єднуватись задля єдиної мети, то проблему велотуризму в Запоріжжі обов’язково буде вирішено!

За матеріалами сайту euroyouth.org.ua
Розділ: Новини Переглядів: 965 | Розміщено: 21 лютого 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :