Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Круглий стіл "Допоможе селянам бібліотека"

Круглий стіл "Допоможе селянам бібліотека"
dopomozhe_selyanam.jpg (25.13 Kb)
Центр європейської інформації м. Запоріжжя допоможе селянам Приморського району Запорізької області
15 вересня на базі Приморської районної бібліотеки Запорізької області відбулося засідання круглого столу учасників проекту «Допоможе селянам бібліотека» за участю координатора Центру європейської інформації м. Запоріжжя.
Проект «Допоможе селянам бібліотека», поданий Благодійним фондом «Олександрівський» (м. Запоріжжя) до участі в конкурсі «Перетворення закладів культури в осередки громадської активності та залучення творчих колективів до благодійництва», отримав підтримку Міжнародного фонду «Відродження».
Головна мета даного проекту - створення на базі Приморської бібліотеки
інформаційно-консультаційного центру органічного землеробства задля допомоги мешканцям району в період кризи та залучення громади до вирішення проблем власними силами. В реалізації проекту «Допоможе селянам бібліотека» бере участь Центр європейської інформації, що діє на базі наукової бібліотеки ЗНУ.
В рамках проекту пройшло урочисте відкриття інформаційно-консультаційного центру органічного землеробства та культурно-просвітницької діяльності на базі Приморської районної бібліотеки, організоване керівником проекту «Допоможе селянам бібліотека», членом правління Благодійного фонду «Олександрівський» Наталією Пічкур.
В ході засідання вівся діалог керівників Приморської районної адміністрації, БФ «Олександрівський», фермерів, представників громадських організацій Приморського району, працівників районної бібліотеки. Звичайно, особливий інтерес аудиторії викликала інформація про технології органічного землеробства та їх застосування в умовах Приморського району.
Для учасників заходу директор наукової бібліотеки ЗНУ, координатор Центру європейської інформації Валентина Герасимова провела презентацію ресурсів як наукової бібліотеки, так і Центру європейської інформації. Діяльність ЦЄІ, його бази даних та інформаційні можливості викликали інтерес з боку учасників засідання, були оговорені питання співпраці двох інформаційних центрів, проведення культурно-просвітницьких заходів.
Інформаційний центр Приморської бібліотеки отримав в дар від наукової бібліотеки ЗНУ та Центру європейської інформації 176 примірників книжок різноманітної тематики, в т.ч. і з питань євроінтеграції України.
Розділ: Новини Переглядів: 954 | Розміщено: 20 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :