Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Круглий стіл "Участь молоді в посиленні місцевої демократії та підтримки реформ місцевого самоврядування в Україні"

Круглий стіл "Участь молоді в посиленні місцевої демократії та підтримки реформ місцевого самоврядування в Україні"
26 жовтня 2011 року в конференц-залі Запорізького обласного центру молоді о 15:00, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 49, відбудеться засідання круглого столу на тему – «Участь молоді в посиленні місцевої демократії та підтримки реформ місцевого самоврядування в Україні». Інформаційний захід, присвячений Європейському тижню місцевої демократії в Запорізькій області, пройде у форматі дискусії за ініціативою Центра європейської інформації в м. Запоріжжі, у партнерстві із Запорізькою обласною державною адміністрацією, КУ «Запорізький обласний центр молоді», Громадської ради при Запорізькій облдержадміністрації та за фінансової підтримки МФ «Відродження». На інформаційно-дискусійний захід щодо участі молоді в процесах посилення місцевої демократії в Україні запрошуються молоді люди, громадські діячі, місцеві політики та державні службовці, які зацікавлені в змінах системи місцевого самоврядування України в напрямку європейських реформ.
Головні акценти круглого столу: «Що дає Україні впровадження Європейської правової бази у галузі місцевої та регіональної демократії?», «Думка молоді з приводу взаємодії із регіональними і місцевими органами влади задля посилення місцевої демократії?», «Як громадськість залучається місцевою і регіональною владою до суспільно-політичного життя на місцевому рівні», «Яка роль в цьому процесі молоді, в контексті реалізації Європейської Хартії про участь молоді у суспільно-політичному житті на місцевому та регіональному рівнях?».
У круглому столі візьмуть участь в якості експертів лідери молодіжних парламентів Запорізької області, представники депутатських рад різних рівнів та органів виконавчої влади, сферою інтересів яких є діяльність органів місцевого самоврядування та співпраця з громадськістю.
Кожен учасник круглого столу отримає інформаційний матеріал з питань розвитку місцевої демократії та реформ місцевого самоврядування в Україні, у вигляді літератури та друкованих матеріалів.
Розділ: Новини Переглядів: 742 | Розміщено: 20 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :