Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Погляд запорізької молоді на Україну в Європі та Європу в Україні

Погляд запорізької молоді на Україну в Європі та Європу в Україні
p1250401.jpg (42.44 Kb)
В Центрі європейської інформації наукової бібліотеки Запорізького національного університету 28 квітня 2011 р. відбулася презентація кращих конкурсних робіт та нагородження переможців Конкурсу пошукових і творчих робіт для студентської молоді "Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді".
Конкурс проводився в рамках проекту товариства „Український народний дім в Чернівцях” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Організаторами конкурсу стали: Центр європейської інформації наукової бібліотеки Запорізького Національного університету та Запорізька міська громадянська організація «Людина і Суспільство».
Основна мета конкурсу "Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді" – поглиблення знань молоді про Європу, формування європейського світогляду, необхідного громадянину України для успішної самореалізації на сучасному етапі, більш глибокого усвідомлення європейської ідентичності України та Запорізького регіону, дослідження міжкультурних зв'язків України з країнами Європи.
В І-ому, заочному, турі взяли участь 78 студентів – представників економіко-правничого та торгового коледжів м. Запоріжжя, які подали на розгляд конкурсної комісії 70 робіт (рефератів, есе, презентацій), присвячених внеску вихідців з інших країн Європи в історію Запорізького краю, внеску українців у розвиток європейської та світової цивілізації. Після розгляду наданих робіт, конкурсна комісія відібрала 19 робіт 23 студентів, які взяли участь у ІІ-му турі. Під час ІІ туру роботи презентувались авторами на розгляд конкурсної комісії.
Захід відкрив відеофільм «Що ЄС дійсно робить в Україні». З словами привітання до молоді звернулися: директор наукової бібліотеки, голова ініціативної групи конкурсу В.О.Герасимова, представник Запорізької обласної державної адміністрації Л.І.Долженко, гість заходу – керівник Кіровоградського центру європейської інформації Тетяна Федорова, член конкурсної комісії, викладач історії ЗНУ М.О.Носик.
Кращими роботами конкурсу визначені:
у номінації «Дослідницькі роботи»:
І місце: «Місце України в європейській історії: порівняльно-ретроспективний аспект» - Гоздек Ольга, студентка Економіко-правничого коледжу;
ІІ місце: «Болгарська діаспора в Запорізькій області» - Ангелова Наталія, студентка Торгового коледжу; «Болгарська діаспора на Запоріжжі» - Панков О., студент Економіко-правничого коледжу;
ІІІ місце: «Козацька культура» - Чернецька Євгенія, студентка Економіко-правничого коледжу;
у номінації «Творчі роботи»:
І місце: «Молодіжні субкультури» - Кретова Я., Глухова Є., Яценко Л., студентки Торгового коледжу;
ІІ місце: «Франція у моєму серці» - Голікова О., Іваненко О., студентки Торгового коледжу;
ІІІ місце: «Ренесанс у європейській культурі і поява стилю бароко» - Мазурський Ростислав, студент Економіко-правничого коледжу.
А також, щоб відзначити актуальність та змістовність викладення теми конкурсу, стурбованість майбутнім України і Європи, неординарність мислення, членами журі було запропоновано поза конкурсом відзначити роботи у таких номінаціях: "Творчі роздуми", "Актуальність та змістовність викладення теми ".
Переможці конкурсу отримали цінні подарунки (флешки, художні календарі, книги), а всі учасники ІІ туру нагороджені дипломами лауреатів конкурсу та книгами.
В заключному слові переможниця конкурсу Ольга Гоздек подякувала організаторам конкурсу та висловила мрії про гідне, європейське життя українців.
Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з конкурсними роботами на спеціально організованій виставці-презентації. Учасники та гості заходу взяли участь в фото-сесії та автограф-сесії.
На завершення Запорізька державна телерадіокомпанія «Запоріжжя» провела прес-конференцію з переможцями конкурсу.
p1250379.jpg (41.43 Kb)p1250371.jpg (45.03 Kb)p1250389.jpg (37.54 Kb)p1250392.jpg (40.94 Kb)p1250397.jpg (38.04 Kb)p1250404.jpg (41.5 Kb)p1250405.jpg (32.1 Kb)p1250417.jpg (43.75 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1208 | Розміщено: 29 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :