Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Погляд запорізької молоді на Україну в Європі та Європу в Україні

Погляд запорізької молоді на Україну в Європі та Європу в Україні
dsc_0185.jpg (.75 Kb)
В Центрі європейської інформації на базі наукової бібліотеки Запорізького національного університету 20 грудня 2011 р. відбулася презентація кращих робіт Конкурсу пошукових і творчих робіт для студентської молоді "Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді – 2011-2012".
Конкурс проводиться вже вдруге в рамках проекту товариства „Український народний дім в Чернівцях” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Організаторами конкурсу стали Центр європейської інформації та наукова бібліотека Запорізького Національного університету.
Основна мета конкурсу "Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді" – поглиблення знань молоді про Європу, формування європейського світогляду, необхідного громадянину України для успішної самореалізації на сучасному етапі, більш глибокого усвідомлення європейської ідентичності України та Запорізького регіону, дослідження міжкультурних зв'язків України з країнами Європи.
В І-ому, заочному, турі взяли участь 62 студенти – представників коледжів м. Запоріжжя, які подали на розгляд конкурсної комісії 56 робіт (рефератів, есе, презентацій, малюнків), присвячених внеску вихідців з інших країн Європи в історію Запорізького краю, внеску українців у розвиток європейської та світової цивілізації. Після розгляду наданих робіт, конкурсна комісія відібрала 21 роботу 23 студентів, які взяли участь у фіналі.
Відкрила захід словами привітання до молоді директор наукової бібліотеки, координатор конкурсу В.О.Герасимова, про важливість усвідомлення України як європейської держави говорили гість заходу – заст. декана факультету журналістики ЗНУ В.В.Костюк, член журі, викладач історії ЗНУ М.О.Носик. Учасники прослухали інформацію про проведення першого туру конкурсу, про його учасників, головні теми та жанри робіт, склад журі, критерії визначення фіналістів. Фіналістами обласного етапу конкурсу стали 10 учасників, які і презентували свої пошукові та творчі роботи.
Схвальні відгуки конкурсної комісії та зацікавленість аудиторії заходу отримали 8 робіт: пошукові роботи: «Запорожье – родной край и его города-побратимы» - Катерина Шакало, студентка Торгового коледжу, «Об’єднання України та Європи за допомогою діаспор» - Е.О.Ткаченко, студентка Торгового коледжу; «Європейський романтизм і Україна» - Анастасія Михайлюкова студентка Торгового коледжу; «Чеська Республіка» - Ольга Попова, студентка Економіко-правничого коледжу, «Торговельно-економічні зв’язки Запорізького краю з найдавніших часів до сьогодення» - Поліна Скальова, студентка Економіко-правничого коледжу, «Місце України в євроінтеграційних процесах сучасноті» - Стус Є.В., студентка Економіко-правничого коледжу; творчі роботи: відео-фільми «7 чудес України» і «Чорнобиль та Європа» - Ірина Письменна, студентка Торгового коледжу, малюнок «Україна в Європі» - Дарья Юдіна, м. Бердянськ.
Всі бажаючі отримають можливість ознайомитися з конкурсними роботами на спеціально організованій виставці-презентації в Центрі європейської інформації. Журі конкурсу визначить переможців у січні 2012 року.
Цього року обласні тури конкурсу проходять в 10 обласних центрах України. Переможці конкурсу з кожної області змагатимуться між собою у ІІ турі, що відбудеться у квітні 2012 р. у м. Чернівці. Роботи переможців будуть надруковані у збірнику кращих робіт.
Розділ: Новини Переглядів: 932 | Розміщено: 30 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :