Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Сьома Рамкова програма ЄС в Україні

Сьома Рамкова програма ЄС в Україні
mereja1.jpg (187.14 Kb)
13 жовтня в конференц-залі готелю "Інтурист" в рамках реалізації Проекту Сьомої рамкової програми ЄС "Офіс спільної підтримки інтеграції України до європейського дослідницького простору (JSO-ERA)" відбувся семінар “7-а Рамкова програма ЄС з досліджень і технологічного розвитку – Робочі програми на 2012 рік та нові конкурси".
Організатором семінару став Запорізький регіональний інформаційний пункт Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій при Запорізькому державному центрі науково-технічної і економічної інформації. До участі у семінарі були запрошені представники провідних вищих учбових закладів та наукових установ Запорізької та Дніпропетровської областей. В роботі семінару також взяли участь координатори проекту "Центр європейської інформації у м. Запоріжжя", створеного за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", директор наукової бібліотеки Запорізького національного університету Валентина Герасимова та голова Громадської організації "Людина і Суспільство" Володимир Волох.
З виступами до учасників звернулись заступник голови Запорізької облдержадміністрації П.А.Гончарук та президент ЗОСППР "Потенціал" П.М.Ванат. Експерти Офісу JSO-ERA представили учасникам семінару робочі програми та конкурси проектів на 2012 рік. Також були обговорені питання бюджету та фінансового менеджменту проекту, правила, помилки і практичні рекомендації, конкурси проектів за напрямом "Соціальні та гуманітарні науки", можливості використанні ресурсів Центру європейської інформації.
Майже за два роки (2009-2011) в Україні реалізовано проект РП7 "Офіс спільної підтримки (JSO) інтеграції України до європейського дослідницького простору (ERA), EuropeAID/127891/C/SER/UA". Цей проект очолює та координує Консалтингова компанія ECOPUS (Нідерланди), у складі консорціуму Фундація науки та техніки TETALAP (Угорщина), Інститут комунікацій та комп’ютерних систем ICCS (Греція), компанія AEA Technology PLC (Англія). Бенефіціантами проекту є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, а також Національний інформаційний центр України зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій.
Можна вважати, що головним підсумком реалізації проекту у минулий час стало створення в Україні мережі тематичних Національних контактних пунктів, які офіційно визнані Європейською Комісією з науки та розвитку в якості інфраструктури, а відтоді – є ланцюжком між українськими науковцями та науковцями з країн ЄС.
Розділ: Новини Переглядів: 1032 | Розміщено: 15 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :