Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Студенти Запорізького національного університету з "Європою у валізі"

Студенти Запорізького національного університету з "Європою у валізі"
img_9892.jpg (46.07 Kb)
18 травня німецько-польсько-українська група молодих експертів проекту «Європа у валізі» зустрілася зі студентами Запорізького національного університету в Центрі європейської інформації наукової бібліотеки. Проект «Європа у валізі» організований за фінансової та інституційної підтримки Фонду Конрада Аденауера, Фонду Роберта Боша, Європейської Академії Берліну, Польської Фундації Роберта Шумана та Інституту Євро-Атлантичного співробітництва. Експерти проекту «Європа у валізі» Яков Девчіч (Університет Андрасси Гюла (Будапешт), Сара Вайгель (здобуває ступінь магістра з європейських справ та політології, Берлін), Даріуш Калан (аспірант у Школі Соціальних досліджень, Варшава), Магдалена Гавронська (координатор програм Постійного секретаріату Об’єднання демократичних держав, Варшава), Олександр Марусяк (здобуває ступінь магістра на юридичному та бакалавра на історичному факультетах Львівського національного університету імені Івана Франка) та Віта Базан (асистент проектів Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, Київ) розпочали діалог зі студентами Запорізького національного університету щодо устрою Європейського Союзу, української європерспективи, місця України в Євросоюзі та, трансформаційних процесах, що відбуваються у окремих країнах-членах та у Союзі в цілому. Звичайно, особливий інтерес аудиторії викликала інформація про освітні програми ЄС.
Студенти поділилися міркуваннями про особисті асоціації, що виникають у них зі словом Євросоюз, про те, як вони уявляють Україну в Євросоюзі і що це дасть, які будуть позитивні зміни. Окремою частиною діалогу стало обговорення проблем розвитку туризму в Україні, країні так багатій на визначні пам’ятки історії та кульутри. Постали в діалозі і питання з відкриттям віз громадянам України в країни Євросоюзу, і як вирішують цю проблему керівники країн. Під час діалогу студенти також відповіли на питання експертів, демонструючи свою обізнаність різними аспектами життя європейських країн. Чоловіки-експерти підкреслили, що в Україні мешкають найкрасивіші дівчата Європи.
Для учасників зустрічі в науковій бібліотеці були організовані книжкові виставки: «Європейське покликання України», «Мистецтво без кордонів. Музеями Європи. До Міжнародного дня музеїв», проведено презентацію ресурсів Центру європейської інформації, надано буклети про діяльність Центру, продемонстровано фільм «Що ЄС дійсно робить для України».
Репортаж про зустріч в рамках просвітницького проекту «Європа у валізі» буде показано у програмі «Європейським шляхом» Запорізької державної телерадіокомпанії «Запоріжжя».
img_9921.jpg (37.23 Kb)img_9923.jpg (37.26 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1076 | Розміщено: 19 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :