Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Тренінг для журналістів у Центрі європейської інформації

Тренінг для журналістів у Центрі європейської інформації
dpp_0021.jpg (25.53 Kb)
У жовтні 2013 року на базі Центру європейської інформації м. Запоріжжя відбувся тренінг з основ написання мотиваційних листів, організований міжнародним сектором студентської ради факультету журналістики Запорізького національного університету за участю консультанта Центру європейської інформації м. Запоріжжя.
Модераторами тренінгу виступили голова міжнародного сектору студентської ради факультету журналістики Ірина Савчук та її заступник Дмитро Красніков.
Під час тренінгу учасники розглянули наступні питання: довгострокові (семестрові, академічні) та короткострокові (семінари, тренінги) журналістські гранти; їхнє використання.

Для тих, хто зацікавився програмами обміну та отриманням грантів, необхідною процедурою є заповнення мотиваційних листів та аплікаційних форм. Присутні на тренінгу отримали можливість заповнити пробні аплікаційні форми та пройти короткий тест.
Знайти необхідну інформацію про міжнародні програми організатори заходу порадили у соціальних мережах, або звернутися по допомогу до міжнародного сектору студентської ради факультету журналістики.
Для учасників заходу завідуюча довідково-бібліографічним відділом наукової бібліотеки ЗНУ Ольга Левчук провела презентацію Центру європейської інформації. Вона розповіла про історію створення Центру, його наукову діяльність, розроблені та реалізовані проекти, ресурси Центру, які дозволяють студентам дізнатися більше про європейську спільноту та про можливості, які відкриває Центр перед молоддю. Презентовано бібліографічний покажчик «Україна – Європейський Союз: науковий та освітній вимір» та база даних «Освітні програми ЄС».
Діяльність ЦЄІ, його бази даних та інформаційні можливості викликали інтерес з боку учасників засідання.
Розділ: Новини Переглядів: 7284 | Розміщено: 12 листопада 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :