Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » У Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл з питань євроінтеграції

У Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл з питань євроінтеграції
16 березня у Науковій бібліотеці ЗНУ відбулося засідання круглого столу з «Актуальних питань співробітництва України з Європейським Союзом». Участь у заході взяли Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат, голова Запорізького обласного товариства польської культури імені Адама Міцкевича Ольга Павлюк, проректор з наукової роботи професор Віктор Грищак, декан економічного факультету ЗНУ, професор Алла Череп, експерти з питань євроінтеграції та зовнішньоекономічної діяльності, викладачі та члени студентської наукової проблемної групи кафедри фінансів та кредиту економічного факультету ЗНУ, співробітники університету, представники громадських організацій. Організаторами круглого столу виступили економічний факультет ЗНУ, Наукова бібліотека ЗНУ, Центр європейської інформації м. Запоріжжя та Громадська організація «Людина і Суспільство» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Відкриваючи засідання круглого столу, Ян Гранат зазначив, що радий зустрічі саме зі студентами - найпрогресивнішою частиною населення держави, оскільки саме молоді вже сьогодні творять нову історію світу. У свою чергу, Алла Череп подякувала гостеві за візит і цікавий діалог та погодилась, що більшою мірою успіх інтеграції та покращання життя залежить від дій самої української держави.
yan_granat.jpg (69.59 Kb)
На засіданні розглянули нагальні питання необхідності та значення вступу України до Європейського Союзу, проблеми формування інвестиційної політики, можливі зміни в імпорті після вступу до Світової організації
yan_granat1.jpg (61.1 Kb) торгівлі, перспективи торговельно-економічногоспівробітництва України з Європейським Союзом та багато інших. Координатор центру європейської інформації в м. Запоріжжі та голова ГО «Людина і Суспільство» Володимир Волох наголосив студентам та викладачам про те, що європейська інтеграція України – це наша справа та закликав активно пропагувати в суспільстві, зокрема серед політиків попит на ратифікацію та підписання Угоди про Асоціацію Україна – ЄС. Він зазначив, що шлях до ратифікації Угоди лежить через чесні, прозорі і відкриті парламентські вибори у жовтні 2012 року. Тому кожний свідомий громадянин повинен замислитись про свою участь в просуванні євро інтеграційних процесів в Україні, задля свого кращого майбутнього.
Наукова бібліотека ЗНУ до заходу підготувала презентацію ресурсів Центру європейської інформації «Європейський вибір України: інформація для кожного», книжкові експозиції «Дар від Яна Граната, Генерального Консула Республіки Польща», «Дар від Міжнародного фонду «Відродження», «Польська література. Із фондів наукової бібліотеки ЗНУ», бібліографічний покажчик «Економічні аспекти інтеграції України до ЄС» (578 джерел).
Після зустрічі у ЗНУ учасники круглого столу відвідали відкриття фотовиставки «Армія генерала Андерса» у Запорізькому краєзнавчому музеї, де мали змогу ознайомитись із раніше невідомими сторінками спільної історії ХХ ст.. польського та українського народів.
Розділ: Новини Переглядів: 1100 | Розміщено: 7 квітня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :