Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Всеукраїнський тиждень права – 2011

Всеукраїнський тиждень права – 2011
1286199182zz1_i1.jpg (20 Kb)
5-10 грудня 2011 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. Ураховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини та з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Це правоосвітня акція, яка стала в Україні традиційною. У цьогорічному Всеукраїнському тижні права передбачається проведення низки правоосвітніх заходів, майстер-класів провідних юристів, правових конкурсів та турнірів, надання безоплатних юридичних консультацій населенню, зокрема щодо порядку звернення та виконання рішень Європейського суду з прав людини, буде організовано проведення виставки-форуму «Правники – суспільству» та інші акції. Заходи проводитимуться по всій Україні територіальними управліннями юстиції за підтримки Координаційної ради молодих юристів при Мін‘юсті, представників юридичної професії, провідних адвокатів і правників України, юридичних фірм та правничих організацій. Одним із завдань Всеукраїнського тижня права організатори називають сприяння тому, щоб українці не лише розширювали свої правові знання, але й вчилися їх застосовувати.
Центр європейської інформації м. Запоріжжя також приєднується до відзначення Всеукраїнського тижня права-2011 та запрошує взяти участь у заходах в рамках програми Всеукраїнського тижня права-2011:
5 грудня – Відкриття Всеукраїнського тижня права в Центрі європейської інформації, під час якого відвідувачі отримають інформацію про започаткування Тижня права в Україні та історію Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня), огляд бібліографічних ресурсів правової тематики та перегляд на комп’ютерах ЦЄІ інтернет-ресурсів, присвячених захисту прав людини, підвищенню правової культури молоді.
6 грудня – Презентація бібліографічного покажчика «Україна та європейська інтеграція: правовий вимір», інформація про зміст, джерельну баз покажчика (473 бібліографічних записи), демонстрація веб-версії бібліографічного ресурсу на сайті ЦЄІ.
Презентація Центру європейської інформації «Європейський вибір України: інформація для кожного», огляд видань інформаційного стенду «Європейське покликання України», демонстрація ресурсів електронних баз даних ЦЄІ, обговорення шляхів використання ресурсів ЦЄІ.
7 грудня – Засідання круглого столу Євроклубу економіко-правничого коледжу «Попередження насильства у сім’ї. Захист прав дітей та жінок. До 10 річчя Закону України Про попередження насильства у сім’ї» за участю члена Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда-Україна”.
Інформаційний день «День місцевого самоврядування в Центрі європейської інформації», інформація про започаткування Дня місцевого самоврядування в Україні, огляд бібліографічних ресурсів та перегляд на комп’ютерах ЦЄІ інтернет-ресурсів з проблем розвитку та демократизації місцевого самоврядування.
8 грудня – Презентація книжкової виставки «Українська та європейська інтеграція: правовий вимір», інформація про розділи, джерельну базу книжкової виставки, презентація окремих видань з проблем правових аспектів інтеграції України в ЄС.
9 грудня – Інформаційний день «Міжнародний день боротьби з корупцією в Центрі європейської інформації», інформація про історію Міжнародного дня боротьби з корупцією, огляд бібліографічних ресурсів книжкової виставки та перегляд на комп’ютерах ЦЄІ інтернет-ресурсів.
10 грудня – Інформаційний день «День захисту прав людини в Центрі європейської інформації», інформація про історію Міжнародного Дня захисту прав людини, огляд бібліографічних ресурсів книжкової виставки та перегляд на комп’ютерах ЦЄІ інтернет-ресурсів.
Закриття Всеукраїнського тижня права в Центрі європейської інформації, інформація про проведені заходи в рамках тижня, огляд бібліографічних ресурсів та перегляд на комп’ютерах ЦЄІ інтернет-ресурсів, присвячених заходам в України в рамках Тижня права-2011.
Розділ: Новини Переглядів: 1672 | Розміщено: 5 грудня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :