Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Запорізька Євромолодь взяла першість у святкуванні Днів Європи

Запорізька Євромолодь взяла першість у святкуванні Днів Європи
2_1.jpg (109.14 Kb)Запорізький обласний осередок Євромолоді одним із перших відзначив Дні Європи в Україні. Наші активісти разом із представниками проекту «ЄС ПРООН» та Центру європейської інформації у місті Запоріжжі подарували справжнє свято для дітей Комишувахської школи (Оріхівський район, Запорізької області). Минулого четверга, в дощовий весняний ранок представники «ЄМУ» разом із журналістами, представниками «ЄС ПРООН» та Центру європейської інформації вирушили в невеличке селище міського типу, яке знаходиться в 29-ти кілометрах від Запоріжжя. І перше, що кинулось в очі, коли ми переступили поріг школи – це наклеєна емблема нашої організації на грудях майже у всіх дітей. «Це напевно всі майбутні члени нашої організації» - такими були перші слова голови Запорізького осередку Катерини Коротченко, коли ми це побачили. Проте, це було не єдине здивування того дня, зайшовши в спортивний зал, ми побачили на стіні велику намальовану емблему ЄМУ. Чесно кажучи, у кожного члена нашої організації від побаченого накотились сльози на очі, адже нам було приємно бачити таку відповідальну та щиру підготовку дітей до нашого приїзду.3.jpg (150.14 Kb)6.jpg (139.41 Kb) Кілька хвилин організаційної роботи і ми вже готові розпочинати свято Європи. На нього завітав з вітальним словом і голова селищної ради, який привітав учасників заходу з цією цікавою акцією. Координатор центру європейської інформації Володимир Волох зазначив, що в 2012 році День Європи в Україні святкується під гаслом: «Я поділяю європейські цінності» і закликав учнів середньої школи постійно вчитися поважати людську гідність своїх одноліток та бути не байдужими до своєї країни. 7.jpg (163.4 Kb)Після цього був ще подарунок від дітей – пісня та вальс наймолодших учасників. І почалось - 100 чоловік під нашим керівництвом понурилися дізнаватися нову та цікаву для них інформацію про Європу та Європейський Союз. 8.jpg (166.53 Kb)І ми не помітили, як промайнули півтори години, і нам вже треба було їхати додому, проте це дуже важко було зробити, коли на тебе із захопленням дивилися діти і прохали приїжджати до них якнайчастіше. Ми пообіцяли їм, що завітаємо ще раз. Міцно обійнявши усіх, ми побажали їм любити свою країну і вести її до справжнього європейського майбутнього.
Сівши в автобус, який прямував з цього маленького містечка9.jpg (143. Kb) до великого промислового гіганту - Запоріжжя, кожен з нас мав дуже приємний осад від того, що не все в нашому житті можна купити і продати, особливо, якщо мова йде про посмішки дітей, для яким найважливішими є не подарунки, а живе та цікаве спілкування.11.jpg (147.58 Kb)
Хочеться закликати всіх активістів Євромолоді не стояти на місці, а побільше спілкуватися з дітьми, бо саме вони можуть нам подарувати ті цінності, які ми нажаль так швидко можемо втратити. p1120018.jpg (115.42 Kb)Любіть Україну, творіть добро і воно обов’язково вам по життю буде віддячувати тим же!
Юлія Кривенко, заступник голови Запорізького обласного осередку
1.jpg (135.04 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 7709 | Розміщено: 19 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :