Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Запорізька молодь про Україну в Європі та Європу в Україні

Запорізька молодь про Україну в Європі та Європу в Україні
В Центрі європейської інформації наукової бібліотеки Запорізького національного університету 16 лютого 2012 р., 11:25 відбудеться фінал Конкурсу пошукових і творчих робіт для студентської молоді "Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді – 2011-2012" та нагородження переможців.
Конкурс проводився в рамках проекту товариства „Український народний дім в Чернівцях” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Організаторами конкурсу стали Центр європейської інформації та наукова бібліотека Запорізького національного університету.
Основна мета конкурсу "Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді" – поглиблення знань молоді про Європу, формування європейського світогляду, необхідного громадянину України для успішної самореалізації на сучасному етапі, більш глибокого усвідомлення європейської ідентичності України та Запорізького регіону, дослідження міжкультурних зв'язків України з країнами Європи.
В І-ому, заочному, турі взяли участь 62 студенти – представників коледжів та університетів м. Запоріжжя, які подали на розгляд конкурсної комісії 56 робіт (рефератів, есе, фільмів, віршів, малюнків, презентацій), присвячених внеску українців у розвиток європейської та світової цивілізації. Після розгляду наданих робіт, журі відібрало 21 роботу 23 студентів, які взяли участь у фінальному етапі.
Кращими роботами конкурсу визнані:
І місце: творча робота – відео-фільми «7 чудес України» і «Чорнобиль та Європа» - Ірина Письменна, студентка Торгового коледжу;
ІІ місце: пошукова робота «Запорожье – родной край и его города-побратимы» - Катерина Шакало, студентка Торгового коледжу;
ІІІ місце: пошукова робота «Об’єднання України та Європи за допомогою діаспор» - Єлизавета Ткаченко, студентка Торгового коледжу.
За актуальність та змістовність викладення теми конкурсу, стурбованість майбутнім України і Європи, неординарність мислення журі запропонувало відзначити заохочувальними призами авторів наступних робіт:
- пошукова робота «Європейський романтизм і Україна» - Анастасія Михайлюкова, студентка Торгового коледжу;
- пошукова робота «Чеська Республіка» - Ольга Попова, студентка Економіко-правничого коледжу;
- творча робота, малюнок «Україна в Європі» - Дар’я Юдіна, м. Бердянськ.
Переможці конкурсу отримають цінні подарунки, а всі учасники фіналу будуть нагороджені грамотами та подяками. Вчителі переможців: Людмила Михайлівна Богданова, викладач Торгового коледжу та Максим Олександрович Носик, викладач Економіко-правничого коледжу будуть відзначені почесними грамотами.
Всі бажаючі мають можливість ознайомитися з конкурсними роботами на спеціально організованій виставці-презентації. Учасники та гості заходу запрошуються до участі в фото-сесії та автограф-сесії. Висвітлювати подію буде ЗДТРК «Запоріжжя».
Розділ: Новини Переглядів: 1045 | Розміщено: 14 лютого 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :