Центр європейської інформації в м. Запоріжжя

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Веб-конференція: Запоріжжя-Самбір

Веб-конференція: Запоріжжя-Самбір
dscf1701.jpg (31.97 Kb)
16 листопада 2011 р. Центр європейської інформації м.Запоріжжя, що діє на базі наукової бібліотеки ЗНУ за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», провів веб-конференцію, присвячену Міжнародному дню толерантності.
Учасниками он-лайн-заходу стали від Запоріжжя: учні загальноосвітньої середньої школи № 62, студенти ЗНУ, члени ГО «Людина суспільство», співробітники наукової бібліотеки, від м. Самбір: учасники євроклубу “Life” ЗОШ № 8 м.Самбір Львівської області.
Відкрив веб-конференцію голова ГО «Людина і суспільство», координатор проекту Центр європейської інформації в м. Запоріжжя Володимир Волох, він звернувся з привітання до учасників веб-конференції з нагоди Міжнародного дня толерантності.
Учасники веб-конференції спілкувалися щодо історії Дня толерантності, виказали знання основних положень, обмінялись думками з приводу «як я розумію толерантність», відповіли на взаємні питання.
Директор наукової бібліотеки, координатор проекту Центр європейської інформації в м. Запоріжжя Валентина Герасимова розповіла про відкриття ЦЄІ на базі наукової бібліотеки ЗНУ, про найбільш яскраві заходи, організовані Центром, зокрема зупинилася на конкурсі пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» роботи учасників, про роботи переможців конкурсу, про враження учасників.
Бібліограф-консультант ЦЄІ Ольга Левчук розповіла про ресурси ЦЄІ, які довідки надаються відвідувачам, яка готується бібліографічна продукція, зокрема продемонструвала чотири бібліографічних покажчика з різних аспектів євроінтеграції України.
Опікун шкільного Євроклубу “LIFE”, координатор Євроклубів м. Самбір, тренер з євроатлантичної освіти Львівського обласного ІППО Тетяна Гринкевич розповіла про діяльність євроклубу, про заходи, які організують його члени, про вже багаторічну традицію відзначення Дня толерантності в м.Самбір.
Цікавість у запорізьких учасників викликали програми співробітництва з закордонним громадськими організаціями, були питання до Тетяни Гринкевич, де знайти інформацію про них.
Володимир Волох відповів на питання про громадські організації, з якими співпрацює ЦЄІ м. Запоріжжя, про їх діяльність в напрямі євроінтеграції.
Запорізькі учні розповіли про проекти в рамках співпраці по обміну учнями з Швецією, про спільні круглі столи, під час яких презентуються творчі роботи українських та швецьких школярів.
До Міжнародного дня толерантності ЦЄІ м.Запоріжжя підготував бібліографічні списки «Толерантність як суспільне явище», «Виховання толерантності в навчальних закладах» з джерельною базою понад 200 записів в кожному, з якими можна ознайомитись на сайт
На прощання Володимир Волох привітав всіх також з наступним Міжнародним днем студента та домовився про майбутню веб-конфернцію.

Розділ: Переглядів: 808 | Розміщено: 23 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Запоріжжя
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :